Anet : ¨Stále sa snažím napredovať a prekonávať samú seba. ¨ ( foto v článku )

  1. Na úvod nám povedz niečo o sebe

Ahojte, volám sa Anet a chcela by som sa podeliť s vami o svoj príbeh „chudnutia“. Mám 25 rokov, a od strednej školy som sa trápila s nadváhou. Možno to nebola extrémna nadváha, avšak pre mňa bola. Nezniesla som pohľad do zrkadla a videla som smutné dievča, ktoré sa trápi ako vyzerá. Jedného dňa som sa rozhodla, že je čas začať s premenou. Zaplatila som si trénera, nech ma naučí základné veci. Vypracoval mi jedálniček, tréningový plán a začala som trénovať. Po roku cvičenia pod jeho vedením, som sa rozhodla pokračovať sama. Po pár mesiacoch sa mi váha zastavila a jedálniček, ktorý som mala od trénera prestal fungovať. Ostala som zo seba sklamaná, že niečo robím zle. Bum jojo efekt sa vrátil. Čo som schudla, to som pribrala naspäť. Po čase som sa rozhodla, že sa začnem zaujímať viac o stravu, a čo vkladám do úst. Neskôr som uvidela na facebooku online premenu, kde som ani na sekundu nezaváhala a prihlásila sa. Bolo to najlepšie rozhodnutie, aké som spravila. Juraj mi „vypracoval“ jedálniček, v ktorom mám potraviny a vhodné kombinácie jedál. Žiadne musíš toto jesť, a nič iné. Zaradila som 4-5x do týždňa tréningy a konečne som videla ubúdať číslo na váhe, aj keď o to mi vôbec nejde. Hlavne nech sa cítim komfortne vo svojom tele. Pokračujem ďalej s Online premenou.

2. Pamätáš sa kedy si si povedala , že je na čase pracovať na svojej postave a ako si sa pri tom cítila ?

Bolo to na strednej škole, keď som videla všetky tie „chudé“ spolužiačky. Hm pocit, sklamaná sama zo seba a smutná.

3. Čo bolo tvojím prečo , aby si začala so zmenou ?

Chcela som vyzerať a cítiť sa lepšie 

4. Čo ťa udržovalo a motivovalo na ceste k tvojej premene ?

Motivovala som sa sama. Vždy keď som chcela prestať, tak som si spomenula aká som bola nešťastná, a dnes si nedokážem predstaviť čo i len jeden deň bez športu. Stále sa snažím napredovať a prekonávať samú seba.

5. Aký stravovací plán si uplatnila v onlinepremena a ano približne vyzeral ?

Stravu som sa snažila mať „zdravú“ ale príjem som nikdy neriešila. Kuracie mäso s ryžou bolo mojím jedlom každý deň, až som si sama spôsobila intoleranciu naň a teraz to nemôžem ani zjesť (smiech) Teraz viem, že si môžem dopriať všetko ale s mierou.

6. Ako sa cítiš vo svojom novom tele a čo sa zmenilo ?

Momentálne sa cítim vo svojom tele veľmi dobre, ale stále chcem napredovať. Po kondičnej stránke som sa zlepšila veľmi. Cítim to na sebe, že niesom taká zadýchaná ako voľakedy, vydržím oveľa viac.

V mojom živote sa zmenilo iba to , že šport je pre mňa vášeň a robím to s láskou.

7. Prečo si sa rozhodla práve pre online premenu ?

Chcela som sa počas korony doma rozhýbať a natrafila som na Vás na facebooku. Juraja som sledovala, ešte keď som chodila cvičiť do posilňovne a videla som že má riadne výsledky premien klientiek. Neváhala som a prihlásila som sa. Vôbec to neľutujem, išla by som do toho znova.

8. Ako prebieha tréning v online premene ?

Tréning formou live každý deň tu na webe onlinepremena – trénujem väčšinou s vlastnou váhou alebo jednoručkami. Ak pridávam k našim tréningom aj iné športy väčšinou je to vo dvojici alebo idem sama.

9. Čo by si poradila ľudom ,ktorý ešte váhajú či sa stať členmi online premeny ?

Nech sa nehanbia, neboja sa niečo spraviť pre seba. Chalani sú super, poradia ak by ste nechápali cvičeniu alebo strave. Rozhodne, ak chcete vidieť na sebe výsledky u nich sa objavia, ak budete  počúvať ich rady. 

1 názor na “Anet : ¨Stále sa snažím napredovať a prekonávať samú seba. ¨ ( foto v článku )”

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *