Berni: ¨ začiatky boli ťažké nevládala som ,bola som zadýchaná ,nemala som kondíciu, ale nevzdala som sa ¨

Ahoj , na začiatok sa nám predstav , povedz v skratke niečo o sebe. 

Volám sa Bernadeta ale každý ma volá Berni. Som mamou 9 ročneho syna. S nadváhou som bojovala  od svojich 13 rokov a ako 13 ročná som kvôli nadváhe navštevovala aj kúpele. U mňa boli problém vždy siroké boky. V tom období som  bola zavistlá na sladkostiach ,  denne som zjedla 100 gramovú čokoládu len tak na posedenie no kľudne toho mohlo byť aj viac.

Vzpomínate si, kedy ste si povedali , že je na čase začať pracovat na vašej postave ? A ako ste sa pritom cítili ?

Povedala som si , že je na čase so sebou niečo robiť ,  keď som sa pozrela do zrkadla a nepáčila som sa sama sebe. Na váhe svietilo 93kg. V tom období ma strašne boleli nohy a absolútne som sa necítila energická.

 Čo bolo tým vašim „PREČO“ , pre ktoré ste chceli zmeniť svoju postavu ?

Ako som už spomenula ,  pretože som sa necítila dobre vo svojej koži. Chcela som zmenu. Vždy som mala sen mať aspon o 10kg menej. A zmenšiť boky

Čo Vás udržiavalo a motivovalo na vašej ceste k zmene postavy ?   Boli obdobia kedy ste to chceli vzdať a ak áno tak prečo ?

Začala som s premenou minulý marec. V období, keď sa začala karanténa  som bola doma so synom. Bolo to náročnejšie obdobie učiť sa online. Začala som s každodennými prechádzkammi. Začiatky boli ťažké , nevládala som ,bola som zadýchaná ,nemala som kondíciu, ale nevzdala som sa. Postupne som zvšovala kilometre prechádzky. Týmito prechádzkami sa mi zmenilo aj myslenie. Zabudla som  na sladké, ktore som tak zbožnovala. Už prešiel rok a odvtedy som nezjedla ani kocku čokolády. Nemala som obdobie kedy som to chcela vzdať. Motivovalo ma to, že som videla ,že to čo robím je pre mňa prospešné a prináša mi to výsledky.

Aký stravovací štýl ste uplatnovali a ako vyzerala vaša strava?

Jedla som menšie porcie , pečivo som takisto vylúčila , ale priznám sa porcie som si nevážila. Jedla som veľa zeleniny,ovocia a menej tuku.

Ako sa cítite vo vašom novom tele a aké výhody pre Vás z toho vyplývaú ? Čo možete robiť alebo v čom máte vyššie sebavedomie ako doteraz ? Čo sa vo Vašom živote zmenilo ?

Ako týždne ubiehali zbadala som to na voľnejších nohaviciach a na bokoch. Toto ma  čim daľej tým viac motivovalo.  Teraz sa cítim skvelo vo svojom tele. Stúplo mi aj sebavedomie. Oblečiem si aj niečo , čo by som si doteraz neobliekla. V mojom živote sa zmenilo to , že som si oblúbila šport,prirodu a zdravý životný štýl.

 

 

Prečo ste si vybrali práve onlinepremenu a kde ste na nás natrafili ?

Podarilo sa mi schudnúť za ten čas 17kg ,ale chcela by som ešte 3kg. Váha sa mi zastavila , tak som začala hladať na facebooku nejakú stránku spojenú s chudnutím. Našla som online premenu.

Ako trénujete a ako prebieha Váš tréning? Cvičíte iba s vlastnou váhou ? Cvicite individuálne alebo v skupine ?

Trénujem online v skupine online premena a tréningy sú super. Takisto tréneri. Zo začiatku to bolo trošku náročnejšie nakoľko tréningy sú niečo úplne iné ako prechádzky. Som spokojná a  postava sa mi začína spevňovať. S prechádzkami som samozrejme neskončila a ak mám možnosť , idem do prírody.

Čo by ste poradili ľudom ,ktorí ešte  váhajú ,či sa pridať k členom onlinepremeny ?

Online premenu odporúčam každemu. Super tréning na doma pri ktorom sa dá krásne formovať postava z pohodlia svojej izby a po tréningu sa cítim plná energie.