Margaréta : ¨ Nemala som obdobie vzdať sa¨( foto v článku )

Predstavila by si sa nám na úvod ?

Volám sa Margaréta, som mamou dvoch detí, druháčka na gymnáziu a piatak na základnej škole. V živote som si prešla viacerími operáciami, úrazmi kolien pri lyžovaní a odvtedy som už dávno nestála na lyžiach. Chrupavka odchádza, vyskočená platnička, problém zo štítnou žlazou.  Držala som aj delenú stravu ale dlho mi to nevydržalo, cvičila som aj kalanetiku. Chutili mi sladkosti, čipsi aj  som dosť veľa jedla hlavne keď som mala mať svoje dni. A keď som s tým prestala tak moja váha išla rapídne hore na 103kg.

Spomínaš si kedy si povedala , že je čas na seba začať pracovať ? 

Nad začatím som rozmýšľala už dlhšie, len som nepoznala nikoho a raz som stretla kamarátku ktorá chodila cvičiť v Leviciach k trénerovi a videla som na nej výsledky a potom druhá vec doktorka mi povedala ,že keď trošku zhodím na váhe tak sa mi aj zníži tep , kedže s ním mám problémy a mám ho vyšší.

Čo bolo tvojím PREČO , prečo si chcela zmeniť svoju postavu Onlinepremenou ? 

Chcela som zmeniť postavu ,pretože po operáciach mi ostalo brucho určite aj s porušenými svalmi a veľa tuku, ktorého sa chcem zbaviť. Chcem nadobudnúť svaly na bruchu a dať preč tuk.

Čo ta udržovalo a motivovalo ostať s Onlinepremenou ? 

Motivovali ma ľudia čo si to všimli ,že sa niečo so mnou deje a chvália ma tí,  čo ma poznájú ,že dobre vyzerám. Pýtajú sa ma čo robím. Potom je z toho určite radosť a takisto mám lepšiu kondíciu. . Nemala som obdobie vzdať sa,  dúfam že ani nebudem. 

Aký stravovací plán si uplatnila a ano vyzerala tvoja strava ? 

Stravu som dostala upravenú formou jedálničku na mieru , ktorá je zameraná na kvalitné biekoviny a pestrosť. Samozrejme mi bol upravený Onlinepremenou kalorický príjem , ktorý sa snažím dodržiavať na 100%.

Ako sa cítiš vo svojom novom tele a také výhody z toho plynú ? 

Viem sa viac zohnúť , nezadýcham sa tak ked si zavezujem šnúrky, zlepšil sa mi celkovo  zdravotný stav, menej ma bolia kolená aj chrbtica a mám lepšiu kondíciu.

Prečo si si vybrala práve Onlinepremenu a kde si na nás natrafila ? 

Vybrala som si preto onlinepremenu pretože sa to dá cvičiť aj keď nie ste doma ,ale niekde na výlete alebo v kúpeloch. Natrafila som na ňu cez môjho trénera. Skvelé nám radíte v rámci celej našej premeny a zabezpečujete aby sme mali vysvetlené do podrobna všetko , čo nás zaujíma.  Určite Onlinepremenu vrelo odporúčam.

Čo by ste poradili ostatním , ktorí ešte stále váhajú ? 

Poradila by som im nech nerozmýšlajú a nech idú medzi nás. Je to úžasna vec ,keď sa vám podarí zhodiť nejaké kilá  alebo ubudnú  miery z pásu a okolie si to všimne to je úžasný pocit. Nemáte sa čoho báť nikto vás doma nevidí ,idete si svojím tempom. Dá sa to pozriet aj zo záznamu a dokážete samej sebe ,že to ide ze ste to zvládli. A aby sa nevzdali keď im na chvílu zastane váha a budú počuvať kolektív trénerov ono sa to pohne ďalej.  Netrebá sa porovnávať každá sme iná, niekomu to ide rýchlejšie niekomu dlhodobejšie.